Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Dongguan Jinyan Intelligent Technology Co., Ltd. 86-755-86863836 ivy.jyznsecu@hotmail.com

profil firmy

Uzyskaj wycenę
Dom -

Dongguan Jinyan Intelligent Technology Co., Ltd. profil firmy

Dongguan Jinyan Intelligent Technology Co., Ltd.
 • Rodzaj działalności

  Producent,Eksporter

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  JINYANZHIJIAN

 • Ilość pracowników

  50~100

 • Coroczne wyprzedaże

  1000000-2000000

 • Rok założenia

  2018

 • pc Export

  80% - 90%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86-755-86863836

Wprowadzenie

Dongguan Jinyan Intelligent Technology Co., Ltd. jest profesjonalnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i obsłudze produktów zabezpieczających.

Oferujemy szeroką gamę skanerów bagażu i skanera, detektora metalu, detektora materiałów wybuchowych i narkotyków, zabezpieczeń przeciwwybuchowych, systemu nadzoru pojazdów i innych względnych produktów zabezpieczających. Oferujemy również poszerzającą się linię akcesoriów, pomocników szkoleniowych / testujących i sprzętu pomocniczego do wszystkich wymagań dotyczących sprzętu do przesiewania.

Zapraszamy wszystkich klientów do współpracy z nami. Będziemy oferować naszą najlepszą maszynę i serwis!

Historia

Nasza firma od 12 lat jest zaangażowana w działalność w zakresie bezpieczeństwa dostępu, sprzętu i usług bezpieczeństwa, aw tym czasie świadczyliśmy usługi w zakresie bezpieczeństwa i ochrony setek dużych wydarzeń, spotkań, wystaw, działów politycznych i prawnych, kolei , autostrady, porty i inne miejsca, w tym szybka kolej Wuhan-Guangzhou, szybka kolej Pekin-Szanghaj oraz inne kluczowe wydarzenia i projekty.

Usługa

Posiadamy profesjonalny zespół serwisowy i możemy odpowiedzieć na wszelkie pytania w ciągu 24 godzin.

Nasz zespół

Staliśmy się jednym z profesjonalnych producentów na dużą skalę w branży bezpieczeństwa i ochrony dzięki wysiłkom całego naszego personelu.