Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Dongguan Jinyan Intelligent Technology Co., Ltd. 86-755-86863836 ivy.jyznsecu@hotmail.com

Aktualności

Uzyskaj wycenę
Dom - Aktualności - Jak wybrać odpowiednie rentgenowskie skanery bagażu

Jak wybrać odpowiednie rentgenowskie skanery bagażu

August 29, 2020

Urządzenia rentgenowskie bagażu / pakietów / skanerów bagażu to systemy obrazowania służące do wstępnego określenia obecności substancji niebezpiecznych w opakowaniu. Ten produkt nabiera coraz większego znaczenia w dzisiejszych warunkach, w których bezpieczeństwo jest bardzo ważne.

 

Nasze usługi obejmują sprzedaż, instalację, uruchomienie i bieżącą konserwację skanerów rentgenowskich. 

 

Nasza oferta skanerów rentgenowskich jest podzielona na następujące kategorie: bagaż podręczny, bagaż rejestrowany oraz skanery ładunków i palet, głównymi wyróżnikami przy wyborze skanera rentgenowskiego są: rozmiar tunelu, widok pojedynczy lub podwójny, obrazowanie 3D i rentgenowskie Penetracja promieni.

 

 

Dostępnych jest wiele różnych modeli rentgenowskiego skanera bagażu, w zależności od lokalizacji i przeznaczenia skanera rentgenowskiego. Tunele rentgenowskiego skanera bagażu są określane w zależności od używanego miejsca.

 

Tunele 50x30 są zwykle odpowiednie do miejsc, do których wchodzi się z torebkami, takich jak wejścia do centrów handlowych, instytucje i organizacje publiczne;wraz ze wzrostem wielkości kontrolowanego opakowania;65x50, 80x65 lub 100x100 będą wygodniejsze. Miejsca takie jak lotniska, dworce autobusowe, wejścia do hoteli powinny preferować urządzenia z dużymi wymiarami tunelu.

 

Kolejną ważną cechą rentgenowskiego skanera bagażu jest moc generatora. W zależności od mocy generatora, skaner rentgenowski może dać 2 lub 4 kolorowe obrazy, może dokonać separacji organiczno-nieorganicznej.

 

Eksportujemy nasz rentgenowski skaner bagażu na cały świat.